Friedova 1464, Pelhřimov

Přihláška

Žádost i s formulářem na lékařské potvrzení lze vyzvednout přímo v budově DM Friedova ve II. patře ve schránce u naší kanceláře nebo stáhnout z našich stránek a vytisknout na této stránce. Pokud nejsme momentálně přítomni v naší kanceláři, postačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 728 111 616 a po tel. domluvě doručíme tyto formuláře na vámi určené místo. Po vyplnění formulářů si je můžeme opět vyzvednout či postačí je vhodit do schránky umístěné u dveří naší kanceláře ve II. patře DM Friedova. Formuláře jsou též dostupné u dveří naší kanceláře.

Nebo můžete elektronicky vyplněnou žádost zaslat na e-mail svoboda-autoskola@seznam.cz. Obdržení žádosti Vám potvrdíme do 48 hodin. Formulář na lékařské potvrzení stačí doručit při zahájení kurzu, kde zároveň stvrdíte svůj zájem podpisem zaslané žádosti. Veškeré formuláře můžete stáhnout níže na této stránce.

Otázky k přihlášce:

 • Jak se mohu přihlásit do autoškoly?
  Přihláška do naší autoškoly je jednoduchá. Stačí vyplnit online formulář na našem webu nebo nás navštívit osobně v naší kanceláři.
 • Jaké doklady budu potřebovat pro přihlášení do autoškoly?
  Budete potřebovat občanský průkaz, lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti a dvě pasové fotografie.
 • Co když jsem již předtím absolvoval autoškolu v jiné zemi?
  Pokud jste v minulosti absolvovali autoškolu v jiné zemi, může být možné uznání některých částí vašeho výcviku. Ale to bude záviset na konkrétních podmínkách a nařízeních. Doporučujeme se obrátit na nás přímo, abychom mohli probrat vaši situaci podrobněji.
 • Co když se chci přihlásit, ale nemám ještě občanský průkaz?
  Pro přihlášení do naší autoškoly je třeba mít občanský průkaz. Pokud ho ještě nemáte, měli byste ho co nejdříve zařídit. V případě, že byste měli s tímto krokem jakékoli potíže, můžeme vám poradit, jak postupovat.
 • Jaké jsou nároky na teoretickou část výcviku?
  Teoretická část výcviku zahrnuje výuku dopravních předpisů, bezpečnostních pokynů a základů provozu vozidla. Tato část kurzu je klíčová pro pochopení základních pravidel silničního provozu a její úspěšné absolvování je nezbytné pro postup do praktické části výcviku.

Zeptejte se nás:

Přihláška a dokumenty ke stažení

Žádost o přijetí k výcviku

Stáhnout

Lékařský posudek

Stáhnout

Prohlášení posuzované osoby

Stáhnout

Záznam o zkoušce - formulář

Stáhnout